Плита вогнетривка. ША-95 ПрАТ Великоанадольський вогнетривкий комбінат
« »

Плита вогнетривка. ША-95
Розмір, мм 575х170х80
Вага, кг 16,4
Кількість в палеті, шт 81

Шамотна цегла – це вогнетривка цегла, яка витримує температуру 1600°С, її виготовляють з обпаленого шамоту, який на 80% складається з особливого виду вогнетривкої глини. Основне призначення - це ізоляція вогню.

Навіщо застосовується вогнетривка цегла

Побудувати цегляний будинок - це ціла наука, що вимагає відповідних навичок і майстерності. До вибору цегли також слід підходити грамотно, тоді будь-яка будівля прослужить довго і буде виконувати покладені на неї функції. У багатьох сучасних будинках незамінним атрибутом вважається камін, піч, димар, баня. Варто завжди пам'ятати, що дані атрибути вимагають підвищеної уваги з боку пожежної безпеки. Для внутрішнього облицювання печей, камінів, димоходів, а також в інших конструкцій, таких як лазня, суха сауна,«барбекюшниця»,в місцях прямого зіткнення з вогнем необхідно використовувати вогнетривку шамотну цеглу.

Особливості шамотної цегли

Вогнетривкої цегли необхідно невелику кількість для будівництва вищевказаних конструкцій, тому в цілях пожежної безпеки рекомендуємо купити шамотну цеглу і бути спокійним за свою безпеку і безпеку будівлі в цілому. Основними характеристиками і перевагами є - термостійкість, теплопровідність і жаростійкість. Завдяки великій термостійкості цегла витримує багато циклів нагріву та охолоджень без втрати міцності.

Через низьку теплопровідність даний будівельний матеріал тримає тепло всередині каміна або печі і не пропускає його назовні, він довго нагрівається і повільно остигає.

Також, матеріал накопичує багато тепла, зберігає його, а потім поступово віддає, що служить для створення комфорту і затишку в домі. Висока жаростійкість допомагає витримати нагрівання до температури 1600°С без втрати міцності.

Асортимент

Купити вогнетривку цеглу можна в Києві, наша компанія готова представити широкий асортимент даної продукції відомих європейських і українських виробників. Різна текстура і форма, крім стандартної форми різних розмірів є ще форми арки, клина, трапеції, що дуже допомагає при необхідності кладки складних конструкцій камінів і печей. Маркування: ША-2, ША-5, ПВ-5, ПБ-5, ША-6 вузький, ША-8, ША-9, ША-10, ША-22 клин торцевої, ША-44, ША-45, ША -47, ША-94, ША-95, ША-95 плита.

Види вогнестійкої цегли

ША-2 – це пічна цегла, яку застосовують для внутрішньої кладки печей, димоходів, камінів.

ША-5 – це пічна цегла, яку застосовують для облицювання зовнішньої частини печей, димоходів, камінів. Дана цегла стійка до різного виду хімічних впливів, її також використовують в якості футеровки (спеціальна обробка для забезпечення захисту поверхонь від можливих механічних, термічних, фізичних і хімічних ушкоджень). Цегла ША-5 зі складу, це не проблема, даний вид цегли завжди є в наявності.

ПВ-5 – це недорога цегла, яку застосовують для внутрішньої кладки печей, димоходів, камінів, барбекю.

ПБ-5 – це пічна цегла, яку застосовують для облицювання зовнішньої частини печей, димоходів, камінів і футерування.

ША-8 – використовують в промисловості, при будівництві печей, паливних камер згоряння, дуже витривала при хімічному впливі агресивного середовища.

ША-9 – цегла підвищеної міцності, тримає температуру до 1700 ° С, завдяки додаванню до складу кварцу, графіту і коксу.

ША-9 – елітний вид цегли, використовують для будівництва мангала, барбекю, печей, камінів.

За технологією монтажу вогнетривка шамотна цегла не повинна стикатися зі звичайним цеглою, її не можна класти на звичайний розчин, потрібно використовувати спеціально призначений для нєї розчин з високими вогнетривкими характеристиками (шамотна мертель), а також не можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю понад 80%. Однак завжди слід пам'ятати, що даний вид цегли слід укладати на клей для печей і камінів.

Застосування вогнетривкої або шамотної цегли - це перевірене рішення, про яке Ви не шкодуватиме в процесі експлуатації камінів, печей або подібного роду конструкцій. Пропонована нашою компанією продукція, володіє перевіреним високою якістю. Крім цього на постійній основі підтримується певною складський запас різного роду вогнетривкої цегли і суміші кладки для нього з переліку наведеного вище.

  • Плита вогнетривка. ША-95
  • Плита вогнетривка. ША-95
  • Плита вогнетривка. ША-95